Share

Susisiekime

Renata Laivytė

Esu žemaitė, gimiau ir užaugau Rietave, vidurinę baigiau Plungėje, daugiau kaip dvidešimtmetį dirbu ir gyvenu Telšiuose. Architektūrą studijavau VGTU, kur 1997 metais įgijau magistro laipsnį. Po studijų, iki 2006-ųjų pabaigos kaip architektė dirbau V.Katarskio projektavimo studijoje „Katedra“. Nuo 2007-ųjų esu UAB „Germis“ savininkė, vadovė ir architektė. Turiu ypatingojo statinio projekto vadovės, taip pat kultūros paveldo statinių tvarkybos specilistės kvalifikacijas.
Projektuodama laikausi taisyklės „geriau mažiau negu perdaug“. Siekiu, kad forma atitiktų turinį ir kontekstą, gerbiu žmognių ir gamtos iki manęs sukurtus kūrinius, mėgstu ieškoti prasmės ir simbolių. Kuriamoje erdvėje „apsigyvenu, dirbu, poilsiauju“. Darau kaip sau, darau daugiau, nei nori klientas, nes ne jo rūpestis žinoti, kad to galima norėti. Architektūros darbuose vertinu patogų naudojimą, geras proporcijas, ilgaamžes medžiagas, kokybę.
Mokausi iš kolegų, klientų, klaidų, knygų, konsultantų, iš draugų, jaunimo, laimingų, turtingų, iš istorijos, stebėdama žmones, aplinką, įtaką, pokyčius.
Mane įkvepia kūribingos asmenybės, architektų darbai, vidinė pilnatvė, harmonija, ambicingi, patenkinti, dėkingi ir mokūs užsakovai, auksarankiai, sumanūs, draugiški meistrai, realizuoti projektai.