Share

Susisiekime

Renata Laivytė

Esu žemaitė, gimiau ir užaugau Rietave, vidurinę baigiau Plungėje, daugiau kaip dvidešimtmetį dirbu ir gyvenu Telšiuose. Architektūrą studijavau VGTU, kur 1997 metais įgijau magistro laipsnį. Po studijų, iki 2006-ųjų pabaigos kaip architektė dirbau V.Katarskio projektavimo studijoje „Katedra“. Nuo 2007-ųjų esu UAB „Germis“ savininkė, vadovė ir architektė. Turiu ypatingojo statinio projekto vadovės, taip pat kultūros paveldo statinių tvarkybos specilistės kvalifikacijas.
Projektuodama laikausi taisyklės „geriau mažiau negu perdaug“. Siekiu, kad forma atitiktų turinį ir kontekstą, gerbiu žmognių ir gamtos iki manęs sukurtus kūrinius, mėgstu ieškoti prasmės ir simbolių. Kuriamoje erdvėje „apsigyvenu, dirbu, poilsiauju“, darau kaip sau.  Siekiu racionalių, tvarių sprendimų, tikintis, kad jie pasiteisins ilgalaikėje perpektyvoje, noriu prisidėti prie harmoningos aplinkos kūrimo.  Esu įsitikinusi, kad  nedarni, išbalansuota aplinka neigiamai veikia kiekvino žmogaus prichinę sveikatą ir gyvenimą, dėl to ypač svarbu, kad aplinka ir mūsų naudojami bei mus supantys pastatai būtų teisingų proporcijų, patogaus išplanavimo, iš tvarių medžiagų ir pastatyti kokybiškai.
Gyvenime ir darbe mokausi iš kolegų, klientų, klaidų, knygų, konsultantų, iš draugų, jaunimo, iš laimingų ir turtingų, iš istorijos, stebėdama žmones, aplinką, įtaką, pokyčius.
Mane įkvepia kūribingos asmenybės, architektų darbai, vidinė pilnatvė, harmonija, ambicingi, patenkinti, dėkingi ir mokūs užsakovai, auksarankiai, sumanūs, draugiški meistrai, realizuoti projektai.